Do Krakowa można dostać się samolotem, pociągiem lub autobusem z Warszawy a także z wielu miast w Polsce i kilku innych sąsiednich krajów takich jak Czechy i Niemcy.
 
Międzynarodowy Port Lotniczy Kraków-Balice
Kraków Airport (znany również jako Międzynarodowy Port Lotniczy im. Jana Pawła II Kraków - Balice) (IATA: KRK jest głównym portem lotniczym, położonym w Balicach, około 12 km od centrum Krakowa.
www.krakowairport.pl


Kraków jest dobrze skomunikowany ze stolicą Polski, więc możesz polecieć do Warszawy lądując na Lotnisku Chopina w Warszawie lub na Lotnisku Modlin. Wyrusz pociągiem ekspresowym z Warszawy i dotrzyj do krakowskiego głównego dworca kolejowego znajdującego się na Starym Mieście. Bezpośrednie pociągi odjeżdżają co godzinę między 06:00 a 20:00, przejazd do Krakowa trwa trzy godziny.


Polskie Koleje Państwowe
www.pkp.pl

Regionalny dworzec autobusowy
www.rda.krakow.pl
www.wikihow.com/Get-to-Krakow

Noclegi
Miasto Kraków oferuje szeroki wybór hoteli i pokoi gościnnych dogodnie położonych niedaleko Starego Miasta.
krakow.pl/english/1411,artykul,hotele.html
www.cracow-apartments.com
www.booking.com/Krakow/Accommodation

Gastronomia
Restauracje krakowskie oferują tradycyjne dania regionu - dania kuchni polskiej i żydowskiej, a także możliwość zjedzenia kolacji w znakomitych restauracjach z całego świata - nawet wegetariańskich. Uroczysta kolacja i obiad w Kopalni Soli w Wieliczce są wliczone w opłatę rejestracyjną.

ORGANIZATOR

STOWARZYSZENIE AKWARELISTÓW POLSKICH
ul. Drzymały 1 lok.9, 05-800 Pruszków
Tel +48 601 331 352
krakow2018@sap-art.pl
sap@sap-art.pl